Doorgaan naar hoofdinhoud
  • essence cares
  • Storefinder
  • Make-up
    • Nieuw binnen

    • Gezicht

      • Foundation
      • Concealer
      • Poeder
      • Blush
      • Highlighter
      • Contouring & Bronzer
      • Primer & Fixeersprays
    • Ogen

      • Mascara
      • Wenkbrauwen
      • Oogschaduw
      • Eyeliners & Oogpotloden
      • Kunstwimpers
    • Lippen

      • Lipgloss
      • Lipstick
      • Lipliner
      • Lipverzorging
    • Nagels

      • Nagellak
      • Top- en Basecoat
      • Nagelverzorging
      • Verkorten & Vijlen
      • Nail Art & Kunstnagels
      • Professionele Nagels
    • Tools

    • Sets

  • Huidverzorging
  • Trend Editions
  • essence cares
  • Beauty Edit
    • Foundation Zoeker

    • Mascara Zoeker

    • Product highlights

LANDKEUZE

International

International國際的 (International)

Europa

AlbaniaBelgië (Belgium)Belgique (Belgium)Bosna i Hercegovina (Bosnia and Herzegovina)България (Bulgaria)Česká republika (Czech Republic)Crna gora (Montenegro)Danmark (Denmark)Deutschland (Germany)Eesti (Estonia)España (Spain)France (France)Ελλάδα (Greece)Hrvatska (Croatia)IrelandItalia (Italy)Latvija (Latvia)Lietuva (Lithuania)Magyarország (Hungary)MaltaNederland (The Netherlands)Norge (Norway)Österreich (Austria)Polska (Poland)Portugal (Portugal)România (Romania)Србија (Serbia)Schweiz (Switzerland)Suisse (Switzerland)Svizzera (Switzerland)Slovenija (Slovenia)Slovensko (Slovakia)Suomi (Finland)Sverige (Sweden)Україна (Ukraine)United Kingdom

Amerika

ArgentinaBoliviaBrasil (Brazil)CanadaChileColombiaCosta RicaEcuadorMéxico (Mexico)Panamá (Panama)Perú (Peru)VenezuelaUSA

Afrika

Egyptمصر (Egypt)Maroc (Morocco)المغرب (Morocco)South AfricaTunisie (Tunisia)تونس (Tunisia)

Azië

Bahrainالبحرين (Bahrain)Bruneiსაქართველო (Georgia)Indiaالْعِرَاق (Iraq) ישראל (Israel)الأردن (Jordan)Казахстан (Kazakhstan)Kuwaitالكويت (Kuwait)لُبْنَان (Lebanon)MalaysiaOmanعُمَان (Oman)Pakistanالأراضي الفلسطينية (Palestinian territories) Qatarدولة قطر (Qatar)Saudi Arabia السعودية (Saudi Arabia) Singapore台湾地区 (Taiwan Region)ประเทศไทย (Thailand)Türkiye (Turkey)United Arab Emiratesالإمارات العربية المتحدة (United Arab Emirates)Việt Nam

Oceanië

AustraliaNew Zealand
  • essence op Instagram
  • essence op TikTok
  • essence op YouTube
  • essence op Facebook
  • essence op Pinterest
Hulp en service
  • Contact & Hulp
  • Winkelzoeker
Topcategorieën
  • Lipstick
  • Nagellak
  • Mascara
  • Foundation
  • Concealer
Over essence
  • essence cares
  • Vacatures bij cosnova

Hulp en service

  • Contact & Hulp
  • Winkelzoeker

Topcategorieën

  • Lipstick
  • Nagellak
  • Mascara
  • Foundation
  • Concealer

Over essence

  • essence cares
  • Vacatures bij cosnova
  • essence op Instagram
  • essence op TikTok
  • essence op YouTube
  • essence op Facebook
  • essence op Pinterest
  • Bedrijfsgegevens
  • Gegevensbescherming
© 2026 Cosnova GmbH
  • Bedrijfsgegevens
  • Gegevensbescherming
  • essence op Instagram
  • essence op TikTok
  • essence op YouTube
  • essence op Facebook
  • essence op Pinterest
© 2026 Cosnova GmbH
* Aanbevolen verkoopprijs
essence trend editions

Trend Editions

Beary MuchGlimmer in a bubbleCiao!Disney THE LITTLE MERMAID Everybunny needs SomebunnyWhat the fluff?!Crystal CrushAll about that bowThat Fairy ThingKiss BombFeelin’ comfyNuts About You
Toon 178 producten
Vorige laden
Vorige laden
the LIP-SMILIN' CLUB glycerine liptreatment

the LIP-SMILIN' CLUB glycerine liptreatment

€ 3,99*

12 g - € 332,50 / 1 kg
SAY IT WITH JUICY dop accessoire

SAY IT WITH JUICY dop accessoire

€ 2,99*

1 Stuks
SAY IT WITH JUICY lipglosshouder

SAY IT WITH JUICY lipglosshouder

€ 3,99*

1 Stuks
SAY IT WITH JUICY BETTER TOGETHER juicy bomb glanzende lipgloss

SAY IT WITH JUICY BETTER TOGETHER juicy bomb glanzende lipgloss

€ 1,29*

10 ml - € 129,00 / 1 l
Lovely LitchiWitty WatermelonGlowy GummyStrawberry SplashAwesome Apple
SAY IT WITH JUICY BIG HUG juicy bomb jumbo lipgloss

SAY IT WITH JUICY BIG HUG juicy bomb jumbo lipgloss

€ 2,99*

30 ml - € 99,67 / 1 l
Poppin' PomegranateCake My Day!
THE game EDIT fix & freeze wenkbrauwgel

THE game EDIT fix & freeze wenkbrauwgel

€ 2,99*

6 g - € 498,33 / 1 kg
THE game EDIT wimper & wenkbrauw styler

THE game EDIT wimper & wenkbrauw styler

€ 2,69*

1 Stuks
THE game EDIT fixeerspray

THE game EDIT fixeerspray

€ 2,99*

50 ml - € 59,80 / 1 l
THE game EDIT haarband duo

THE game EDIT haarband duo

€ 3,49*

2 Stuks
THE game EDIT ph-reagerende wangbalm

THE game EDIT ph-reagerende wangbalm

€ 2,99*

2,2 g - € 1.359,09 / 1 kg
THE game EDIT blurring lip pen

THE game EDIT blurring lip pen

€ 2,89*

1,45 g - € 1.993,10 / 1 kg
THE game EDIT lipbalm

THE game EDIT lipbalm

€ 2,69*

6 g - € 448,33 / 1 kg
THE game EDIT lipgloss

THE game EDIT lipgloss

€ 2,89*

13 ml - € 222,31 / 1 l
Disney THE LITTLE MERMAID blending kwast

Disney THE LITTLE MERMAID blending kwast

€ 2,99*

1 Stuks
Disney THE LITTLE MERMAID wenkbrauwspoolie

Disney THE LITTLE MERMAID wenkbrauwspoolie

€ 1,99*

1 Stuks
Disney THE LITTLE MERMAID wenkbrauwpincet

Disney THE LITTLE MERMAID wenkbrauwpincet

€ 2,69*

1 Stuks
Disney THE LITTLE MERMAID oogschaduwkwast

Disney THE LITTLE MERMAID oogschaduwkwast

€ 2,69*

1 Stuks
Disney THE LITTLE MERMAID oogschaduwpalet

Disney THE LITTLE MERMAID oogschaduwpalet

€ 8,99*

8,8 g - € 1.021,59 / 1 kg
Dreaming Of Another WorldMermaids Have More Fun
Disney THE LITTLE MERMAID wimperkrultang

Disney THE LITTLE MERMAID wimperkrultang

€ 2,99*

1 Stuks
Disney THE LITTLE MERMAID lash WITHOU|T LIMITS EXTREEM VERLENGENDE & VOLUME MASCARA

Disney THE LITTLE MERMAID lash WITHOU|T LIMITS EXTREEM VERLENGENDE & VOLUME MASCARA

€ 3,99*

13 ml - € 306,92 / 1 l
Disney THE LITTLE MERMAID shake vloeibare oogschaduw

Disney THE LITTLE MERMAID shake vloeibare oogschaduw

€ 2,99*

3,6 ml - € 830,56 / 1 l
Eye Shine Like The SeaSea Me Sparkle
Disney THE LITTLE MERMAID 2-in-1 make-up spons

Disney THE LITTLE MERMAID 2-in-1 make-up spons

€ 3,49*

1 Stuks

22 van 178 producten gezien

Meer tonen
  1. Home
  2. Trend Editions