Doorgaan naar hoofdinhoud
  • essence cares
  • Storefinder
  • Make-up
    • Nieuw binnen

    • Gezicht

      • Foundation
      • Concealer
      • Poeder
      • Blush
      • Highlighter
      • Contouring & Bronzer
      • Primer & Fixeersprays
    • Ogen

      • Mascara
      • Wenkbrauwen
      • Oogschaduw
      • Eyeliners & Oogpotloden
      • Kunstwimpers
    • Lippen

      • Lipgloss
      • Lipstick
      • Lipliner
      • Lipverzorging
    • Nagels

      • Nagellak
      • Top- en Basecoat
      • Nagelverzorging
      • Verkorten & Vijlen
      • Nail Art & Kunstnagels
      • Professionele Nagels
    • Tools

    • Sets

  • Huidverzorging
  • Trend Editions
  • essence cares
  • Beauty Edit
    • Foundation Zoeker

    • Mascara Zoeker

    • Product highlights

LANDKEUZE

International

International國際的 (International)

Europa

AlbaniaBelgië (Belgium)Belgique (Belgium)Bosna i Hercegovina (Bosnia and Herzegovina)България (Bulgaria)Česká republika (Czech Republic)Crna gora (Montenegro)Danmark (Denmark)Deutschland (Germany)Eesti (Estonia)España (Spain)France (France)Ελλάδα (Greece)Hrvatska (Croatia)IrelandItalia (Italy)Latvija (Latvia)Lietuva (Lithuania)Magyarország (Hungary)MaltaNederland (The Netherlands)Norge (Norway)Österreich (Austria)Polska (Poland)Portugal (Portugal)România (Romania)Србија (Serbia)Schweiz (Switzerland)Suisse (Switzerland)Svizzera (Switzerland)Slovenija (Slovenia)Slovensko (Slovakia)Suomi (Finland)Sverige (Sweden)Україна (Ukraine)United Kingdom

Amerika

ArgentinaBoliviaBrasil (Brazil)CanadaChileColombiaCosta RicaEcuadorMéxico (Mexico)Panamá (Panama)Perú (Peru)VenezuelaUSA

Afrika

Egyptمصر (Egypt)Maroc (Morocco)المغرب (Morocco)South AfricaTunisie (Tunisia)تونس (Tunisia)

Azië

Bahrainالبحرين (Bahrain)Bruneiსაქართველო (Georgia)Indiaالْعِرَاق (Iraq) ישראל (Israel)الأردن (Jordan)Казахстан (Kazakhstan)Kuwaitالكويت (Kuwait)لُبْنَان (Lebanon)MalaysiaOmanعُمَان (Oman)Pakistanالأراضي الفلسطينية (Palestinian territories) Qatarدولة قطر (Qatar)Saudi Arabia السعودية (Saudi Arabia) Singapore台湾地区 (Taiwan Region)ประเทศไทย (Thailand)Türkiye (Turkey)United Arab Emiratesالإمارات العربية المتحدة (United Arab Emirates)Việt Nam

Oceanië

AustraliaNew Zealand
  • essence op Instagram
  • essence op TikTok
  • essence op YouTube
  • essence op Facebook
  • essence op Pinterest
Hulp en service
  • Contact & Hulp
  • Winkelzoeker
Topcategorieën
  • Lipstick
  • Nagellak
  • Mascara
  • Foundation
  • Concealer
Over essence
  • essence cares
  • Vacatures bij cosnova

Hulp en service

  • Contact & Hulp
  • Winkelzoeker

Topcategorieën

  • Lipstick
  • Nagellak
  • Mascara
  • Foundation
  • Concealer

Over essence

  • essence cares
  • Vacatures bij cosnova
  • essence op Instagram
  • essence op TikTok
  • essence op YouTube
  • essence op Facebook
  • essence op Pinterest
  • Bedrijfsgegevens
  • Gegevensbescherming
© 2026 Cosnova GmbH
  • Bedrijfsgegevens
  • Gegevensbescherming
  • essence op Instagram
  • essence op TikTok
  • essence op YouTube
  • essence op Facebook
  • essence op Pinterest
© 2026 Cosnova GmbH
* Aanbevolen verkoopprijs
essence trend editions

Trend Editions

Beary MuchGlimmer in a bubbleCiao!Disney THE LITTLE MERMAID Everybunny needs SomebunnyWhat the fluff?!Crystal CrushAll about that bowThat Fairy ThingKiss BombFeelin’ comfyNuts About You
Toon 178 producten
Vorige laden
Vorige laden
UV GEL EASY OFF uv nagellak

UV GEL EASY OFF uv nagellak

€ 2,99*

5 ml - € 598,00 / 1 l
faux pearlsparkling seashellmy milkshakerosy roselavender lady
Beary much! lipolie

Beary much! lipolie

€ 3,49*

2,8 ml - € 1.246,43 / 1 l
GLIMMER IN A BUBBLE 3D-gezichtsjuwelen

GLIMMER IN A BUBBLE 3D-gezichtsjuwelen

€ 2,99*

100 Stuks
GLIMMER IN A BUBBLE glass skin kwast

GLIMMER IN A BUBBLE glass skin kwast

€ 3,99*

1 Stuks
GLIMMER IN A BUBBLE glass skin primer

GLIMMER IN A BUBBLE glass skin primer

€ 3,99*

35 ml - € 114,00 / 1 l
GLIMMER IN A BUBBLE lipgloss

GLIMMER IN A BUBBLE lipgloss

€ 2,99*

3,5 ml - € 854,29 / 1 l
GLIMMER IN A BUBBLE jelly lipbalm

GLIMMER IN A BUBBLE jelly lipbalm

€ 3,49*

1,6 g - € 2.181,25 / 1 kg
GLIMMER IN A BUBBLE lipmasker

GLIMMER IN A BUBBLE lipmasker

€ 2,69*

7,5 g - € 358,67 / 1 kg
GLIMMER IN A BUBBLE pH-reagerende lip- en wangbalm

GLIMMER IN A BUBBLE pH-reagerende lip- en wangbalm

€ 3,49*

2,4 g - € 1.454,17 / 1 kg
GLIMMER IN A BUBBLE nagellak

GLIMMER IN A BUBBLE nagellak

€ 1,99*

9 ml - € 221,11 / 1 l
the super peptide glossy lip treatment + etui set

the super peptide glossy lip treatment + etui set

€ 7,99*

1 Stuks
Ciao! wenkbrauw liftende gel

Ciao! wenkbrauw liftende gel

€ 2,99*

9 ml - € 332,22 / 1 l
Ciao! mini Lash PRINCESS false lash effect mascara

Ciao! mini Lash PRINCESS false lash effect mascara

€ 2,49*

5 ml - € 498,00 / 1 l
Ciao! blushlighter

Ciao! blushlighter

€ 3,99*

5,7 g - € 700,00 / 1 kg
Ciao! concealersponsjes

Ciao! concealersponsjes

€ 2,99*

2 Stuks
Ciao! zonnebrillenpouch

Ciao! zonnebrillenpouch

€ 3,99*

1 Stuks
Ciao! lipbalm

Ciao! lipbalm

€ 2,29*

6,4 g - € 357,81 / 1 kg
Ciao! lipolie roll-on

Ciao! lipolie roll-on

€ 2,99*

4,3 ml - € 695,35 / 1 l
Ciao! matte lip blur

Ciao! matte lip blur

€ 2,99*

11 ml - € 271,82 / 1 l
studio nails UV GEL NAIL topcoat

studio nails UV GEL NAIL topcoat

€ 4,99*

5 ml - € 998,00 / 1 l
studio nails UV GEL NAIL lak

studio nails UV GEL NAIL lak

€ 4,99*

5 ml - € 998,00 / 1 l
Pistachio GelatoBlush O’ Clock!On Cloud CreamBlush In A ConeButtercream Dream
UV GEL NAIL poeder

UV GEL NAIL poeder

€ 3,99*

0,5 g - € 7.980,00 / 1 kg

22 van 178 producten gezien

Meer tonen
  1. Home
  2. Trend Editions